Кафедри школи

1. Кафедра української мови і літератури.
Морозова Наталія Юріївна– вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист.
Сушко Ольга Анатоліївна – вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія , учитель-методист.
Левінська Зоя Сергіївна – вчитель української мови та літератури, спеціаліст.
Власенко Оксана Миколаївна – вчитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

2. Кафедра хімії.
Дмитрієнко Світлана Леонідівна – вчитель хімії, вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист.
Перевозникова Наталія Іванівна – вчитель хімії, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.
Орешето Олег Миколайович – вчитель хімії, спеціаліст.

3. Кафедра географії, біології, основ здоров’я.
Шафран Марія Адамівна – вчитель біології, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист.
Рижевська Тетяна Олексіївна – вчитель географії, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист.

Рижевська
Тетяна Олексіївна

4. Кафедра фізики.
Квітка Ірина Іванівна – вчитель фізики, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.
Тупіцина Вікторія Іванівна – вчитель фізики, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

5. Кафедра історії та зарубіжної літератури:
Мартинюк Олександр Олександрович – вчитель історії, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист.
Ільчук Тетяна Олексіївна – вчитель історії, вища кваліфікаційна категорія , старший вчитель.
Плотницька Наталія Вікторівна – вчитель зарубіжної літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.
Каюн Раїса Володимирівна – вчитель зарубіжної літератури, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.

6. Кафедра іноземних мов:
Мостицька Тетяна Михайлівна – вчитель німецької мови, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист.
Шевченко Вікторія Миколаївна – вчитель англійської мови, вчитель II категорії.
Ченчин Оксана Анатоліївна – вчитель англійської мови, вчитель I категорії.
Калінічев Віталій Станіславович – вчитель англійської мови, спеціаліст.
Свистун Карина Святославівна – вчитель англійської мови, спеціаліст.
Шмиголь Дмитрій Сергійович – вчитель китайської мови, спеціаліст.

7. Кафедра предметів художньо-естетичного циклу:
Джуваго Ірина Леонідівна – вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист, вчитель музики.
Якубовська Анна Вікторівна – спеціаліст, вчитель образотворчого мистецтва.

8. Кафедра фізичної культури.
Цвєткова Олена Миколаївна – вчитель фізичної культури.
Архіпова Леся Анатоліївна – вчитель фізичної культури, вища кваліфікаційна категорія

9. Кафедра математики та інформатики:
Господарчук Валентина Михайлівна _ вчитель математики, вища кваліфікаційна категорія, учитель- методист,
Антонова Вікторія Георгіївна_ вчитель математики, вища кваліфікаційна категорія, учитель- методист,
Давиденко Вікторія Михайлівна– вчитель інформатики, спеціаліст.
Давиденко Євгеній Анатолійович– вчитель інформатики, спеціаліст.

10. Кафедра початкової освіти:
Хоменко Олена Василівна – вчитель, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист
Борисова Олена Вікторівна – вчитель, вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист
Проценко Наталія Володимирівна_ вчитель, І кваліфікаційна категорія
Гурна Тетяна Леонідівна– вчитель, вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель.
Сергієнко Тетяна Вікторівна – вчитель, спеціаліст
Полтавець Тетяна Олександрівна – вчитель, спеціаліст
Манкевич Владислава Віталіївна – вчитель, спеціаліст
Назарова Насіба Атакулівна вихователь, спеціаліст