Нагороджені учасники змагань старших класів з: Футболу-Баскетболу-Шахів-Шашок
Змагання з футболу
1 місце по футболу:
11 клас
КУЗЬМІН ІВАН
УТКІН ІВАН
КАЛІНІЧЕВ ГЕОРГІЙ
ОСТАПЕНКО ДМИТРО
САФОНОВ АНДРІЙ
СТАРИК ФЕДІР
2 місце по футболу
10 – Б клас:
ЄМЧУК СВЯТОСЛАВ
КАРЦЕВ ЄГОР
ДАЦЮК ДАНИЛО
ЗАБОЛОТНИЙ АРТЕМ
3 місце по футболу
10 – А клас:
СИЧОВ ДАВИД
ЗІНЧЕНКО ДАНИЛО
ЗАСКОКА ПАВЛО
ДОВГОМУД ВІТАЛІЙ
СОЛДАТОВ ВОЛОДИМИР
Номінація по ФУТБОЛУ:
НАГОРОДЖУЄТЬСЯ
КАЛІНІЧЕВ ГЕОРГІЙ
учень 11 класу
визнано “НАЙКРАЩИЙ ВОРОТАР” у змаганнях з футболу
на першість школи.
Бажаємо тобі великих досягнень в спорті, займати перші місця
і прагнути здорового способу життя!
Директор Адаменко О. В.
22.12.2020 р. Київ
Змагання з баскетболу
1 місце з БАСКЕТБОЛУ
10 – Б клас:
ПРИХОДЬКО БОГДАН
ЗАБОЛОТНИЙ АРТЕМ
КАМІНСЬКИЙ ДАНИЛО
2 місце по БАСКЕТБОЛУ
11 клас:
ЖАДЬКО НАЗАР
КУЗЬМІН ІВАН
КАЛІНІЧЕВ ГЕОРГІЙ
УТКІН ІВАН
3 місце по БАСКЕТБОЛУ
10 – А клас:
ДОВГОМУТ ВІТАЛІЙ
СОЛДАТОВ ВОЛОДИМИР
ЗАХАРЕНКО ІВАН
ЗАСКОКА ПАВЛО
БУШУРА МАРІЯ
Номінація по БАСКЕТБОЛУ:
НАГОРОДЖУЄТЬСЯ
ШЕВЧЕНКО ПАВЛО
учень 8 класу
за активну участь у змаганнях з БАСКЕТБОЛУ та допомогу Команді 1 0 – А класу! За сміливість, оптимізм, за волю до перемоги і уміння знаходити правильне рішення в Команді.
Бажаємо залишатися лідером в тій області, де у тебе все виходить, перемагаючи гідних суперників!
Директор Адаменко О. В.
22.12.2020 р. Київ
Номінація по БАСКЕТБОЛУ:
НАГОРОДЖУЄТЬСЯ
БУШУРА МАРІЯ
учениця 10 – А класу
за участь у змаганнях з БАСКЕТБОЛУ на першість школи – за сміливість та відданість своєму класу!
Бажаємо тобі великих досягнень в спорті, займати перші місця і прагнути здорового способу життя!
Директор Адаменко О. В.
22.12.2020 р. Київ
ЗМАГАННЯ З ШАХІВ ТА ШАШОК
1 місце у змаганнях з ШАХІВ
МЕЛЬНИК РОМАН – учень 8 класу
МЕЛЬНИК ОЛЕНА – учениця 6 -А класу
2 місце з ШАХІВ
КАЛІНІЧЕВ ГЕОРГІЙ – 1 1 клас
АНУФРІЄНКО СОФІЯ – 4 клас
3 місце з ШАХІВ
УТКІН ІВАН – 11 клас
1 місце
ОМЕЛЬЧЕНКО ЄЛИЗАВЕТА – 10 – А клас
СИЧОВ ДАВИД – 10 – А клас
2 місце з ШАШОК
КУЛІНІЧ ЄВГЕНІЯ – 5 – А клас
КАЛІНІЧЕВ ГЕОРГІЙ – 1 1 клас
3 місце з ШАШОК
БОНДАРЧУК ОЛЕКСАНДРА – 10 – А клас
ШЕВЧЕНКО ПАВЛО – 8 клас
Змагання з ШАШОК
БОНДАРЧУК ОЛЕКСАНДРА – 10 – А клас
ШЕВЧЕНКО ПАВЛО – 8 клас
P. S. – організатори та судді змагань: вчителі фізичного виховання спеціалізованої школи №138!
При підтримці і сприянню адміністрації школи:
Нагородження учнів в вищеозначених номінаціях відбулося 22 грудня 2020 року. Фотозвіт події надаємо.
Над створенням фоторепортажу важливої події працював разом з Н.В. Веселицькою голова учнівського комітету Павло Заскока, 10-А клас.
Велика йому вдячність за це!