Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Виставка “Країна Здійснення Мрій” відкрита в Національній медичній бібліотеці

Виставка “Країна Здійснення Мрій” відкрита в Національній медичній бібліотеці

15 травня у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Це проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Ідея заснувати свято виникла ще 1989 року, коли задля привернення уваги громадськості різних країн на проблеми сім’ї, Генасамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім’ї, а 1993 року ухвалила резолюцію про заснування сьогоднішнього свята.

Напередодні Міжнародного “Дня сім’ї”, яке відбудеться 15 травня, в Національну медичну бібліотеку України завітали учні з батьками спеціалізованої школи №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району міста Києва на відкриття виставки своїх мистецьких творів “Країна Здійснення Мрій”. На виставці також представлені картини учнів 38 ліцею ім. Валерія Молчанова міста Києва.
Керівники Всеукраїнського проєкту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій” Наталія Веселицька, автор проєкту, керівник-методист мистецької студії “Краплинки” ЗЗСО №138 та Ірина Джуваго, координатор проєкту, вчитель мистецтва 38 ліцею ім. Валерія Молчанова, вдячні Національній медичній бібліотеці за запрошення. Картини чудово виглядають в світлих великих залах особняка родини Терещенків.
Діти – переможці міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсів – представили свої твори широкому загалу глядачів.

Ілля Дубина, учень 8-А класу, показав призову роботу з пластилінографії “Кібер-нінзя”. Шановне панство подивилось його фільм з кібер-безпеки “Кібер-нінзя Bendy-5”. Назар Дубина розповів про ідеї створення і реалізації двох переможних композицій “Збережемо планету Земля!” і “Дай нам, Боже! Україна переможе!”.
Варвара Старик, Марина Сизоненко, Софія Винник отримали свої заслужені дипломи, сертифікати і каталоги, які все ж таки надрукували і надіслали із Харкова, хоча через війну пану Юрію Бутко, організатору Всеукраїнського фестивалю “Art-school”, було це зробити важко. Діти і батьки подякували пану Юрію за врятовані роботи і надіслані подарунки. Педагогічний університет ім. Сковороди тепер треба буде відновлювати, бо будівлі більше не існує через війну… За 24 години до прямого влучення ракетою пан Юрій вивіз додому всі дитячі фестивальні твори. Національні діти отримали нагородження на національному рівні. Для свої однокласниць-подруг: Марії Верес, Еліни Гілунг нагороди отримали однокласниці та доставлять за призначенням. На жаль, не всі переможці та учасники фестивалю змогли прибути на нагородження, але вони теж отримають нагороди – в школі і по поверненню на Україну.

Учасників заходу привітали: художник Юрій Базавлук, член НСХУ, Сергій Комісаров, Заслужений журналіст України, співорганізатор міжнародного об’єднання “Повертайся живим!”, Зоя Логвіненко, менеджер по зв’язках з громадськістю ЦБС Голосіївського району міста Києва, де неодноразово проходили виставки проєкту. Родзинкою заходу став танок “Ганеші” від нашого індійського друга Давіда Сурешвара, сина Індії та України.

Кожен з гостей отримав в подарунок янгола-охоронця. Організаторам Наталія Веселицька подарувала свою ліплену роботу на пеньочку “Світ в краплинці в мирний час”. Юрію Бутко в подарунок буде надіслана книга “Садівник Щастя” Володимира Стадниченко (видавництво “Криниця”).
Наталія Веселицька та Ірина Джуваго представили також свою книгу про країну Здійснення Мрій “Родовід Ластиків” (видавництво “Дніпро”).

На початку і в кінці заходу відбулась яскрава фотосесія.
Після завершення заходу бажаючі побували на екскурсії будинком Терещенків та дізнались багато цікавого про родину фундаторів і меценатів.

Метки: ,


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.