Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Вісесвітній день “Дякую!”

Вісесвітній день “Дякую!”

Часто ми забуваємо подякувати, сприймаючи добрі вчинки інших як щось само собою зрозуміле. Дехто дякує швидше з обов’язку, а не від душі. Але дуже важливо від усього серця висловлювати подяку тим, хто робить наше життя кращим і щасливішим! Щоб відзначити важливість вдячності, був започаткований Всесвітній день «Дякую». Ніколи не соромтеся вимовляти це просте, але таке тепле і цінне слово!

Візьміть за звичку дякувати людям. Висловлюйте свою вдячність щиро і не чекаючи нічого взамін. По-справжньому цінуйте тих, хто вас оточує”.

Ральф Марстон

У всьому світі день «Дякую» відзначають цікавими флешмобами, конкурсами та благодійними акціями. Люди малюють тематичні плакати та влаштовують вечірки.

В Старий Новий рік нам, дійсно, є за що один одному подякувати і нашому педагогічному колективу, і батькам, і здобувачам освіти. Згадати яскраві події минулого 2021 року і проявити свої нові Мрії, перетворити їх на мету для кожного і для колективу в цілому.
Головне, щоб це приносило РАДІСТЬ, ДОБРОБУТ, БАЖАННЯ ЖИТИ І ЛЮБИТИ ЦЕЙ СВІТ, в якому все так просто і так непросто водночас.
Ітак, деякі яскраві події та їх світлини року минулого і початку прийдешнього:

Дякую за справжні вчинки! Той хлопець, якому зробили операцію, вже без гіпсу і почав потрохи рухатися! Дякую батькам 8-А класу і Господарчук Валентині Іванівні за участь в долі Артема! Дякую!

Захисники отримали свої подарунки! Дякуємо всім, хто збирає і відправляє свої подарунки, дякуючі людям, які заради безпеки країни кожного дня рискують своїм життям, тим, хто доставляє наші подарунки на фронт. Дякуємо вам, пані Бася Володарська і валантери, які раніш теж доставляли наші подарунки на фронт!

Отримала Різдвяний подарунок від мами Степана ЧУБЕНКО, пані Сталіни, книгу сина. Його в кінці липня 2014 року в пригороді Донецька жорстоко замучили і розстреляли. Він – краматорчанин. Дякуємо за справжню любов до України! Забути втрату, простити ворогу – неможливо. А головне – змиритися з цим. І це вже багато інших захисників країни, які так і не повернуться живими до дому…

Може, щось не вдалося врахувати, але якщо це дійсно важливо, то ви допоможете, і додамо те, чого не коснулася увага. Добре? Або просто передивиться пости на сайті і самі побачити кого і защо віддячити.

Щасливого Нового Старого року!


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.