Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Всесвітній день Татуся – 11 вересня 2019 року – відбувся!

Всесвітній день Татуся – 11 вересня 2019 року – відбувся!

11 вересня 2019 року в Україні традиційно відкривається День Тата з метою привернення уваги суспільства до важливої сімейної місії батьківства у царині передачі надбань культури від покоління до покоління.
Це перший день ХХ Міжнародного “Тижня дорослих” в Україні, який традиційно проходить з 11 по 17 вересня 2019 року під егідою ЮНЕСКО в більше ніж 50 країнах світу.
В цей раз зустріч зацікавлених, готових до співпраці дорослих відбулася в Інституті  проблем  реєстрації  інформації  НАН України за темою КУЛЬТУРА, ОСВІТА І НАУКА В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ УКРАЇНИ.
Від культури були відомі діячі, такі як художник Юрій Дрюченко, колікціонерка українських рушників і хусток, журналіст Людмила Грабовенко (заступник головного редактора журналу “Справи сімейні”), композитор і співак Володимир Ілемський, який мешкає в США та інші цікаві особистості, Світлана Петровська, Заслужений працівник культури та інші цікаві особистості.
Від науки – організатор українського ТОД під егідою ЮНЕСКО, професор Сергій Болтивець, директор Інституту  проблем  реєстрації  інформації  НАН України Вячеслав Петров, доктор технічних наук, професор.
Педагогічне направлення, і це велика честь, з доповіддю “ВИХОВАННЯ ТВОРЧІСТЮ” представила Наталія Веселицька, педагог-організатор і керівник гуртка Декоративно-прикладного мистецтва “Краплинки” ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва, автор Всеукраїнського мистецького проекту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”:


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.