Вы просматриваете: Главная > Фестиваль стартапів "Class ідея" > Відбувся міст Єднання: учасники поздоровили з перемогою команду “Дракон Марс з Плутона” в фестивалі стартапів class “Sdeя-2021”

Відбувся міст Єднання: учасники поздоровили з перемогою команду “Дракон Марс з Плутона” в фестивалі стартапів class “Sdeя-2021”

Колаж фото з Моста Єднань.

14 квітня 2021 року відбувся Міст Єднання учасників, вболівальників та партнерів за участю партнера фестивалю Артема Гончаренко, президента International Technology Transfer Association (ITTA), керівника в PATProfi, співзасновника AGGR University. Кожен із учасників телемосту мав змогу висловитися, поділитися враженнями, поздоровити переможців – команду “Дракон Марс з Плутона”. Міст об’єднав сьогодні 22 учасника: переможці з батьками – Еліна Гілунг, Софія Винник, Марина Сизоненко; представники учнівського активу школи Каріна Коренева і Віроніка Морозова; партнери – представники школи №232, громадських організацій та інші.
Артем Гончаренко розповів про проекти фестивалю, які його зацікавили, в тому числі, і наш шкільний проект, якому він, як член журі, поставив максимальну кількість балів – 60. Розповів про подарунки від партнерів. Також цікаво було дізнатися про перспективи розвитку нашого шкільного проекту в майбутньому та його соціальну значущість.
Керівники стартапу “Друге життя відходів у творчості” Наталія Веселицька та Ірина Джуваго зазначили важливу роль школи, яка є чудовою стартовою площадкою-творчою лабораторією для розвитку проекту.
Представники оболонської школи №232 – заступник директора з виховної роботи Анастасія Савицька, педагог-організатор Адріана Озгович і дитячий актив школи з задоволенням ознайомилися з фестивалем стартапів і нашим проектом.
Всі разом подивилися призовий ролик. Побажали один одному здоров’я і нових цікавих проектів.

Подробіці на сторінці сайту “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”:

Міст Єднання 8


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.