Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Відгуки батьків

Відгуки батьків

Хочу подякувати педагогічному колективу нашої школи, особливо 5-Б та 11 класів за організацію учбового процесу в таких складних умовах. Ми змогли переконатися в їх високому професіоналізмі ще під час пандемії, яка надала безцінний досвід. Діти мали змогу продовжувати навчання за розкладом і отримувати належним чином знання і підтримку учителів. Окремо хочу подякувати класним керівникам: Мостицькій Тетяні Михайлівні і Сушко Ользі Анатоліївні. Карцева Світлана.

Хочу висловити щиру подяку всім вчителям, які змогли приймати участь в освітньому процесі в цей нелегкий час. Нам всім було важко , а деколи нестерпно боляче від того , в яких умовах нам доводилося жити та навчатися. Але всі ми сподіваємося зустрітися в новому році і провести його разом у відносно мирній обстановці! Дуже хочеться, щоб у наших дітей було веселе шкільне дитинство та позитивні емоції від звичайного спілкування з однолітками і педагогами. Веселих канікул та до зустрічі у наступному навчальному році! Яна Сухомлинова.

Я мама з 5 – б класу, Тіток Артема, дуже вдячна всім вчителям за навчання, за допомогу і підтримку в нелегкий час.🙏🙏Дуже хочу побажати всім миру, добра і многая літа.🇺🇦 Будьте здорові і бережіть себе і рідних.🙏🙏🙏 З повагою мама Артема.

Сушко Ольга Анатоліївна! Наша найкращя вчителька! Ми дуже вдячні вам за турботу та підтримку! Сподіваємося на зустріч 1 вересня! Слава Україні!!!

Висловлюємо щиру подяку за психологічну підтримку, освітню діяльність та мотивацію дітей до навчання всім вчителям 5 Б класу. Особлива подяка Сушко Ользі Анатоліївні, яка не тільки на високому професійному рівні організувала роботу дітей, але й допомагала батькам тримати стрій та заохочувала до співпраці. Шановні вчителі, ви гідно тримали свій фронт і за це Вам низький уклін і вдячність від батьків учня 5-Б класу Назара Войцехівського.

Дякуємо всім вчителям, класному керівнику, адміністрації школи за ваш неоціненний внесок у розвиток наших дітей, за небайдужість до кожного учня, за витримку у цей нелегкий час. Миру усім нам, витримки, здоров’я та здійснення мрій. Мати учня 8 класу Луговика Данііла.

Дякуємо всім вчителям, класному керівнику, адміністрації школи за вашу працю в такі складні часи, уважне ставлення до кожного учня, за психологічну підтримку дітей і звісно за гарні оцінки! Для дітей це дуже важливо! Мати учня 8 класу Чубатенка Владислава.

Валентина Іванівна, спасибі за Вашу працю і Ваші старання, за наполегливість, теплі слова і підтримку! Класному керівнику 8-А класу від Мати учня 8 класу Чубатенка Владислава.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.