Вы просматриваете: Главная > Життя школи, Свята і заходи, Фото школи > Вітаємо з 1 вересня 2018-2019 н.р.

Вітаємо з 1 вересня 2018-2019 н.р.

Дорогі педагоги, учні, батьки!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці Києва і країни розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, може щемить серце, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Хай цей шлях буде для них бажаним, радісним і натхненним все навчання у нашій школі.

Для одинадцятикласників це останній навчальний рік. Їм доведеться обирати професію і втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір? Залежить тільки від них.

Ми раді за наших випускників, які стали студентами вищих навчальних закладів. Бажаємо їм стати гідними громадянами своєї країни і помічниками її розквітання.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Кредо Нової української школи в словах відомого психолога Л.Виговського: “Лише те навчання є добрим, яке передує розвиткові дитини, тобто спонукає дитину до життя, пробуджує та проводить у дію внутрішні процеси розвитку”, тобто, важливо підходити до всього творчо.

Зі святом Вас!

Адміністрація школи №138

1 комент. к “Вітаємо з 1 вересня 2018-2019 н.р.”


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.