Вы просматриваете: Главная > Життя школи > День пам’яті «кіборгів»

День пам’яті «кіборгів»

В Україні 16 січня офіційно відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Це вшанування пам’яті було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт. Бої тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого і нового терміналів аеропорту.

«Кіборги вистояли – не вистояв бетон».

За офіційними даними, у цьому страшному протистоянні ворогу- окупанту загинуло близько 200 Захисників-Героїв. Своєю безстрашністю та незламністю «кіборги» показали всім, що боротися за свою землю потрібно до кінця. Герої вічно залишаються в наших серцях, пам’ять про них житиме вічно!

Художник Гліб Гржабовський (Олег Дурмасенко) зобразив свого сина Олексія Дурмасенко у вигляді потужного архангела, який розбиває кайдани, які заважають країні крокувати в достойне майбуття. Воно зображено у вигляді червоної квітки. Сам малюнок виконано простим олівцем. Ще червоним намалював художник стару систему, яку перемагає герой. Олексій був кіборгом. Захищав донецький аеропорт і загинув під селещем Піски в 2014 році.

Учні в шкільній арт-галереї
“Місто майстрів країни Здійснення Мрій”


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.