Вы просматриваете: Главная > Життя школи > День самоврядування в ЗЗСО №138

День самоврядування в ЗЗСО №138

У ЗЗСО 138 відбувся День шкільного самоврядування.До цього дня уся учнівська родина  старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці аби цей день  став цікавим для усіх членів шкільної родини. Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма  учнями, аби кожний знав чітко свою роль.
Обов’язки директора школи виконувала – Нестор Марія, учениця 9 класу, лідерка школи, заступниками директора з навчально-виховної роботи в цей день були учні 9 класу: Баранов Ярослав, Кашпормак Уляна та Гурна Катерина.  Учні 6-11 класів взяли обов’язки інших вчителів. 
Програма дня була насиченою та цікавою. Перед першим уроком у холі закладу відбулася організаційна лінійка, на якій було представлено учнів, які замінятимуть адміністрацію. Потім  розпочалися уроки, на яких, здобувачі освіти побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації закладу. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська та адміністративна праця.  Впродовж усього дня адміністрація відвідувала уроки та контролювала навчально-виховний процес. 
Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.