Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Домашні улюбленці

Домашні улюбленці

В сучасному світі людина не має повноцінної змоги жити в гармонії з природою – дороги під асфальтом, життя в богатоповерхівках, вихлопні гази автомобілів. Все далі світ стає віртуальним: його поглинають соціальні мережі, комп’ютери, мобільні телефони… Нас рятують наші домашні улюбленці, повертаючи в реальний світ любові, дарують радість спілкування, іноді рятують життя. У відповідь вони чекають лише уваги до себе. Вони для нас лише частина життя, а ми для них все життя.

Є в календарі дня, які люди присвячують тваринам:
25 червня – Міжнародний день з собаками на роботі.
1 березня – Міжнародний день кота.
16 серпня – Міжнародний день безпритульних тварин.
4 жовтня – Всесвітній день тварин.

Всесвітнього Дня захисту тварин був впроваджений Міжнародним конгресом прихильників руху за захист природи, що проходив у Флоренції в 1931 році. Це рішення підтримали організації, створені з метою захисту тварин в усьому світі. 4 жовтня – день католицького святого Франциска Ассиського. Він вважається покровителем тварин. Борці за права тварин проводять акції, спрямовані на захист тварин від знущань і жорстокого ставлення.

До Всесвітнього Дня захисту тварин та Дня доброти у ЗЗСО 138 відбулись тематичні уроки, на яких здобувачі освіти серед 2-5-их класів реалізували проєкт “Наші домашні улюбленці”.

“Моя пташка”. З інтернету.))

7-А клас ЗЗСО 138 Шевченківського району приєднався до проєкту “Наші домашні улюбленці” в рамках Всесвітнього Дня захисту тварин. Діти прослухали онлайн урок про захист братів наших менших і надіслали фотографії зі своїми домашніми тваринами.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.