Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Зі Всесвітнім днем дитинства

Зі Всесвітнім днем дитинства

Дитинство наше – в нас одне,
І хай це кожен пам’ятає!
Дитячі душі на Землі
Нехай ніхто не ображає!

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
Як зазначається в документі, кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.
Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.
Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Приємний сюрприз від партнерів

30 вересня 2021 року після посадки рослин біля школи до дня Вчителя наші партнери – представники ГО “Федерація жінок за мир в усьому світі” завітали до шкільної арт-галереї “Місто майстрів країни Здійснення Мрій”. Голові організації Тетяні Коцебі та іншим гостям дуже сподобалися дитячі роботи. Дві з них спільнота жінок-мироносиць отримала у подарунок. Вони знайшли достойне місце для картин: “Планета Драконів” і “Планета Дельфінів” – творчі дитячі роботи були передані їми до реабілітаційного центру молоді та дітей. Ми побачили на фото, що є достатньо вільного місця на стіні. Інші картини чудово доповнять вільні стіни, куди будуть приходити діти. Дякуємо партнерам за співпрацю!


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.