Вы просматриваете: Главная > Життя школи > З днем фізкультурника!

З днем фізкультурника!

ЗЗСО 138 вітає здобувачів освіти і колег з фізичного виховання з професійним святом Днем фізичної культури і спорту України!

Фізкультурний день сьогодні.
Я вітаю, друзі, вас.
Хай відносини складуться
Гарні з спортом у всіх нас.

Сили будуть в тілі мужнім,
М’язи — тверді як граніт.
Щоб здоровий дух у тілі
Був до самих славних літ.

День фізичної культури і спорту
Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. Ще в 1994 році Президент підписав відповідний Указ, офіційно заснувавши свято.

День фізкультури та спорту — справжнє свято краси та грації. Якщо ви професійний спортсмен або просто любитель, якщо ви хоч раз бували на пробіжці (не обіцяли собі з понеділка почати, а реально бували), якщо хоч раз тримали в руках штангу або хоч би шахи, якщо знаєте, що таке кріпатура, якщо у вас є абонемент в тренажерний зал, якщо можете піднятися по сходах без задишки… Словом, якщо відчуваєте себе спортсменом, значить, це ваш день! 🙂

А якщо без жартів, то цього дня неможливо не пригадати таких великих українських спортсменів, як Володимир і Віталій Кличко, Олександр Усик, Яна Клочкова, Ганна Безсонова, Андрій Шевченко та багатьох інших зірок світового спорту, яких знають далеко за межами України.

Любіть спорт, бігайте, стрибайте, забивайте голи, рухайтеся! До речі, День фізкультури і спорту — непоганий привід вийти на пробіжку або записатися на плавання! Хочу вiд себе привiтати наших чудесных вчителiв фiзкультури з професiйним святом!!!!


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.