Вы просматриваете: Главная > Життя школи, Конкурси, Нас запросили > Кібербезпека: Всеукраїнський конкурс МАН “Кібер-Нінзя”

Кібербезпека: Всеукраїнський конкурс МАН “Кібер-Нінзя”

Всеукраїнський конкурс МАН “Кібер-Нінзя: Фільм “Захищаю кібер-простір. Кібер-агент Bendy5” ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва. Автор ідеї і сценарію – Дубина Ілля. Автори фільму – Дубина Ілля, Охрімчук Данило, Баранов Ярослав.

Плакат
Я, Ілля Дубина, учень 7-А класу,
беру участь у Всеукраїнському фестивалі МАН
майбутніх воїнів світла у кібер-просторі –
Кібер-Нінзя –
разом зі своїми спіавторами –
Охрімчуком Данилою
і Барановим Ярославом.
  1. Графічний плакат з кібер безпеки – Дубина Ілля, 13 років.
  2. Веб-сторінка з кібер-безпеки – Дубина Ілля. 13 років.
  3. Відеоролик на тему “Кібер-безпека” – Дубина Ілля, Охрімчук Данило, Баранов Ярослав, 14 років.
Презентація

Дубини Іллі

учня 7-А класу
ЗЗСО №138 Шевченківського району
міста Києва

ЗАХИЩАЮ КІБЕР-ПРОСТІР!

для Всеукраїнського конкурсу

Сценарій історії Дубини Іллі: Казка КІБЕР-НІНЗЯ BENDY5. Секретний агент на ім’я BENDY5 прийшов на секретну Місію, на яку він отримав ПРИЗНАЧЕННЯ. Його представили командиру. Він сказав йому назву секретної Місії. Секретний агент BENDY5 прийняв Місію. Командир попередив нового секретного агента, що на виконання секретної роботи в нього є три дні для підготовки. BENDY5 погодився і пішов готуватися. Через три дні він пішов виконувати завдання. Йому треба було всіма способами не дати Хакерам взломати коди ядерних запасів, тому що, якщо злодії скористаються цими кодами, то можуть організувати ТРЕТЮ СВІТОВУ ВІЙНУ. Через декілько годин секретний агент вирішив, що завдання, як для нього, дуже просте. Але організація ХАКЕР почала свою секретну операцію по захопленню кодів. Спочатку BENDY5 розгубився і не знав, що робити. Йому терміново треба було реагувати і захищати коди. Невже ж організація ХАКЕР краще за нашого агента?! І їм вдалося добратися до секретної інформації?! Хоча хакерам і вдалося взломати коди, але виявилось, що вони добралися до недійсних! Так придумав Секретний агент BENDY5. Наш агент виявив учасників команди ХАКЕР і успішно її ліквідував. За відмінне виконання завдання секретного Агента BENDY5 нагородили премією в сумі одного мільйону доларів, і він отримав підвищення по службі.

Збірка план і фільму – колективна робота Дубини Іллі, Охрімчука Данили, Баранова Ярослава. “Захищаю кібер-простір: Агент BENDY5”: 1. Назва фільму: «Захищаю кібер-простір: Агент BENDY5» + фото агента з плакату. 2. Плакат (фото). 3. Фото автора сценарію з плакатом. 4. Творча біографія автора історії про “Кібер-Нінзю” (відео). 5. Фільм (сценарій фільму (титри) + анімація з агентом BENDY5 + звук (з відео). 6. Післямова: Про кіберів. Фото, відео створення роботи. Презентація. 7. Фото автора сценарію з плакатом. Плакат. QR-код.

Середина ліплення плакату,
оброблена в ФОТОШОПІ, –
додані ефекти цієї програми.
Дубина Ілля, 13 років.

Метки: , ,

1 комент. к “Кібербезпека: Всеукраїнський конкурс МАН “Кібер-Нінзя””


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.