Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Листівки, малюнки та декор до Дня закоханих

Листівки, малюнки та декор до Дня закоханих

День святого Валентина – популярне у всьому світі свято закоханих. Спочатку його відзначали лише у католицьких країнах. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років.

Коли День святого Валентина у 2022 році

День усіх закоханих традиційно відзначають у середині лютого. Кожного року це відбувається 14 лютого.

Коли з’явився День святого Валентина

День усіх закоханих святкується вже не перше століття й має дуже романтичну історію походження. Так, існує декілька легенд щодо “винуватця торжества”. Ним вважається християнський священик Валентин, котрий жив у III столітті в місті Терні, що розташоване в італійській провінції Умбрія.

Одна із найпопулярніших легенд розповідає, що у 269 році римський імператор Клавдій II готувався до завоювання світу, але його армії не вистачало воїнів. Причиною цього він вважав сімейне життя, яке нібито відволікає солдатів від армії. На думку імператора, одружений легіонер набагато більше думає про те, як прогодувати власну родину, ніж про славу імперії. Тому Клавдій II видав наказ, згідно з яким солдатам заборонялося одружуватися впродовж усієї військової служби.

Попри наказ імператора, солдати продовжували одружуватися, а допомагав їм у цьому молодий священик Валентин. Дізнавшись про це, імператор розлютився й прирік його на страту. Очікуючи виконання вироку, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Маючи певні медичні знання, він вилікував сліпоту дівчини. А перед стратою надіслав коханій прощального листа, якого підписав “Від твого Валентина”.

Що треба робити у День святого Валентина: як святкують День усіх закоханих

День святого Валентинаце свято романтики, кохання та ніжності. 14 лютого закохані висловлюють свої щирі почуття й обмінюються подарунками, влаштовують романтичні сюрпризи своїй другій половинці.

Чи не основним атрибутом свята є специфічна листівка з освідченням у коханні – “валентинка”. Її часто роблять у формі сердечок, ними ж прикрашають. Також ці листівки оздоблюють різноманітними квітами, ангелами, голубками, поцілунками.

Наші учні на уроках та під час гурткової роботи створили листівки, малюнки та декор до Дня закоханих. Зима не привід сумувати, тож ми вітаємо всіх і бажаємо тепла та романтичного настрою і не тільки на свята.❤️

Валентинки до дня Срітення і на честь святого Валентина – подарунки на фронт від учнів 2-А класу.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.