Вы просматриваете: Главная > Еко-Тиждень "Чиста школа", Життя школи, Майстер-клас, Проект "Сад Любові та Радості України - країни Здійснення Мрій", Свята і заходи, Фото школи > Майстер-клас з флористики “Чарівний птах” відбувся!

Майстер-клас з флористики “Чарівний птах” відбувся!

Проект “Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”.

В рамках проекту “Сад Любові та Радості” і Еко-Тижня “Чиста школа” 29 вересня 2019 року відбувся майстер-клас з флористики “Чарівний птах”. Провела його Молчанова Ірина Всеволодівна, керівник гуртка «Флорист» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства Шевченківського району м. Києва, членкіня народної студії «Флористика» при Київському міському Палаці ветеранів (керівник Віра Авдєєва- Кристова). Гостинно зустріла учасників події господарка бібліотеки ЗЗСО № 138 пані Леся Слобідська.
Початкова домовленість з майстром була на 20 дітей, але бажаючих виявилося набагато більше. Бібліотеку заповнило 23 дитини, бажаючи створити власну Птаху Щастя. Інші зможуть побувати на майстер-класах іншого разу.

Організатори заходу: Наталія Веселицька, автор проекту “Симфонія здоров’я: сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, педагог-організатор, керівник гуртка декоратив-но прикладного мистецтва (друга праворуч); Ірина Дживаго, координатор проекту “Симфонія здоров’я: сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”, вчитель музики (перша зліва); Ірина Молчанова, вчитель трудового навчання, вчитель-методист, керівник гуртка «Флорист» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства Шевченківського району м. Києва, членкіня народної студії «Флористика» при Київському міському Палаці ветеранів з 2004 року; Леся Слобідська, бібліотекар школи (друга зліва).

Для кожного учня було приготовлено флористичний набір, клій, зубочистка і представлені приклади вже виконаних робіт.
В майстер-класі брали участь представники 3-х, 4-х, 5-х, 6-х, 7-х класів. Створення Птахи Щастя стало захоплюючею подією для дітей.
Після майстер-класу учні побували в шкільній арт-галереї “Місто майстрів країни Здійснення Мрій” на виставці “Чарівний світ флористики”. Майстриня пані Ірина Молчанова розповіла дітям про народную студію «Флористика» при Київському міському Палаці ветеранів, до якої вона входить, про мистецтво “Ішибана”, показала свої роботи, звернула увагу на картини інших майстрів і учнів з якими вона займається.
Учасники майстер-класу подякували майстрині і виказали бажання знову з нею зустрітися.

Ось фото на пам’ять про зустріч.

Фото-галерея “Майстер-клас “Чарівний птах”.

Розвивайте свою фантазію, творчість разом із нами!

Метки: , ,

3 коментарі к “Майстер-клас з флористики “Чарівний птах” відбувся!”

  1. […] що Ірина Всеволодівна провела також майстер-клас “Чарівний птах” в рамках проекту “Сад Любові та Радості” і Еко-Тижня […]


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.