Вы просматриваете: Главная > Безпека в інтернеті, Життя школи, Конкурси, Нас запросили > Нас запросили: Кібер-нінзя. Беремо участь!

Нас запросили: Кібер-нінзя. Беремо участь!

Новий конкурс для майбутніх воїнів світла у кіберпросторі!

Юні дослідники кіберпростору змагатимуться у трьох вікових категоріях:

учасники 8 – 10 років повинні будуть виконати графічний плакат з кібербезпеки або Scratch-гру з кібербезпеки;

учасники 11 – 14 років – анімацію з кібербезпеки, відеоролик на тему кібербезпеки, або взяти участь в CTF (Capture the Flag)-змаганні;

15 – 17 років – зробити інтерактивну інфографіку, веб-сторінку з кібербезпеки або взяти участь у CTF-змаганні.

Кібер-Ніндзя

Діти – найуразливіша категорія перед загрозами в мережі та кіберзлочинністю. Якщо ж вони проводять час біля комп’ютера чи іншого пристрою, нехай він проходить безпечно й з користю. Тому батьки мають наголошувати на кількох найважливіших і водночас дуже простих правилах користування Всесвітньою павутиною.

  1. Безперечно, що створення власної сторінки в соціальних мережах несе за собою листування. І нехай діти мають на меті листуватися зі своїми ровесниками/друзями/рідними, є й незнайомці, які хочуть познайомитися. Таких людей варто уникати, а на їхні повідомлення не відповідати.
  2. Особиста інформація має залишатися особистою. Навчіть дітей не розповідати про себе в мережі, тим паче не надсилати нікому (навіть знайомим) паролі, адреси, номери телефонів. Поясніть, що шахраї користуються цим, можуть зламати сторінку, поширювати неправдиву інформацію тощо.
  3. Якщо дитину ображають в мережі, погрожують, тоді вона обов’язково повинна звернутися по допомогу до батьків або ж вчителів. Тому старші, особливо мама й тато, мають бути для малечі кращими друзями, з якими вони вільно можуть ділитися всім, що з ними відбувається.

Метки: ,


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.