Вы просматриваете: Главная > Життя школи, Проект "Сад Любові та Радості України - країни Здійснення Мрій", Фото школи > Подорожі на виставку “Велике безпечне космічне місто країни Здійснення Мрій” почалися!

Подорожі на виставку “Велике безпечне космічне місто країни Здійснення Мрій” почалися!

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбудеться шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

Заходи будуть відбуватися у два етапи: навесні – з 17 до 23 травня 2021 року та восени – з 15 до 21 листопада 2021 року.

Інформація МОН УКРАЇНИ

Загальний план тижня

Яка ж виставка без відвідувачів? 14 травня 2021 року шкільна арт-галерея “Місто майстрів країни Здійснення Мрій” прийняла учнів школи виставки “Велике безпечне космічне місто країни Здійснення Мрій”. Першими на ній побували учні 5-А, 5-Б, 4-Б, 2-А класів.
Виставка незвичайна, тому що вона складається тепер не тільки із пластилінових картин учнів нашої школи, але й пов’язана з об’ємним конструюванням і моделюванням предметів і простору. Ви зустрінете двохстороннє зліплені предмети, якщо вони ще плоскосні: машинки, поліцейські, пішоходи. Із різного виду і розміру коробочок і пузирьочків побачите будівлі, із коробочок, пробочок – машини, із пляшок велитезні будинки… Це просто треба побачити! Відбувся великий просторовий прорив в розвитку мислення – з одностороннього, плоскосного в об’єм. Це прорив!

5-А

5-Б

4-Б – головні співтворці виставки
і гри “Перехрестя”

Більше всього доклали рук Марія Верес, Дарина Теребух, Бажена Носенко, Андрій Козирєв, Артем Тіток, Карцева Вєроніка, Казанцева Віталіна. Зацікавленість класного керівника Олени Хоменко допомагла створити це диво!

Марія Верес
біля своєї картини
“Спека в Арфіці”

2-А

4-A

7-А

3-A

1-А

Учні 1-А класу прийшли на виставку як 100-відсоткові її співтворці. Автобан зібрано саме з їх творчих робіт: пішоходів, “зебр”, машинок.

9-А


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.