Вы просматриваете: Главная > Відео школи, Життя школи, Свята і заходи, Фото школи > “Покрова − України оберіг, а пісня наша − оберіг народу”

“Покрова − України оберіг, а пісня наша − оберіг народу”

Оксана Адаменко, директор школи №138 Шевченківського району міста Києва.

Батьківщина… Головне відчуття сьогодні для кожного українця. Словосполучення “рідна земля”, “рідна мова”, “родина” мають глибинний сенс. Заради цього сьогодні йдуть у Вічність. Заради цього мають жити.

13 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі № 138 I-III ступенів природничого циклу Шевченківського району міста Києва відбувся святковий концерт – заключна подія традиційного щорічного «Козацького тижня». Автор ідеї «Козацького Тижня»Ольга Сушко, сценарію концерту – Наталія Морозова, вчителі української мови і літератури цієї школи.

 

Вірші українською у виконанні учнів звучали натхненно і мелодійно.

Про пісню

Учні різних класів, і молодшої, і старшої школи, готувалися до виступів із задоволенням і ретельно за допомогою вчителів Ірини Дживаго і Тетяни Гурної. В програмі заходу звучала ідея єдності людини і природи, важливості глибинної вдячної пам’яті нащадків, розповідалося в піснях, віршах і прозі про людську душу, яка наче квітка, та про те, що пращури нам лишають знаки своєї допомоги, йшлося про вічність Всесвіту і Божої Любові, яка завжди перемагає ненависть, не людяність, безнадійність.

Фрагмент пісні про Янгола-Охоронця (фінал)

Старшокласник  прикрасив виступи відеорядом.

Протягом концерту учні різних класів виконували пісні: про мати, калину; різні квіти: маки, мальви, чорнобривці, червону руту, янголів. Всього прозвучало одинадцять пісень.

Пісня “Дерево”

Пісня “Дерево” у виконанні ансамблю дев’ятого класу.

Звучить пісня “Калина” у виконанні дівчат із восьмого класу.

Ансамбль 7-А співає пісню про мати “Рідна мати моя”.

Особливий акцент було зроблено на дубі, як символі українського козацтва. Богдан Фещенко, 7-А, Аріна Петровська, 6-А, разом з Павлом Заскокою, 7-А, під «Козацький марш» представили широкому загалу «Козацьке дерево», створене на районному семінарі вчителів образотворчого мистецтва «Новітній Козацький прапор» 10 жовтня 2017 року (Богдан Фещенко і Аріна Петровська брали участь в його створенні, автор проекту Україна – країна Здійснення Мрій” Наталія Веселицька за підтримки Юрія Дрюченка, Голови асоціації художників-чорнобильців членів Національної спілки художників України, голови художнього журі Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна Здійснення Мрій»).

Зліва направо: Павло Заскока, 7-А, Аріна Петрівська, 6-А, Богдан Фещенко, 7-А.

Пісня “Червоний мак”

Учні одинадцятого класу присвятили свій виступ світлій пам’яті тих, хто не повернувся з поля боя, загинув, захищаючи Вітчизну. Пісня звучала тихо, проникливо і доходила до самого серця.

Фрагмент пісні “Мальви”

Яскравим фіналом прозвучала пісня «Квітка душа» у виконанні учениць восьмого класу Дар’ї Брюховецької і Ніни ____, стверджуючи неповторність людської душі, яка так схожа на ніжну квітку, здатну любити життя через усі негаразди.

Пісня “Квітка Душа”

Директор школи №138 Оксана Адаменко привітала учнів і вчителів зі святами Покрови, днем українського Козацтва, днем Захисника Вітчизни, побажала гарних свят, подякувала за чудовий концерт і бажання нести в світ Радість, Красу і Любов.

Святкуємо!

Богдан Фещенко з “Козацьким деревом” серед однокласників.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.