Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Пост вдячності

Пост вдячності

Представлені цьогоріч стартапи – це абсолютно нові проєкти, розроблені учнями віком 6-18 років. Роботи учасників представлені у 4-х номінаціях: ІТ, здоров’я, екологія та технології. Фінальні презентації вже на сайті. Проголосувати можна лише один раз з того самого мобільного пристрою☝️ Переходьте за посиланням та обирайте: https://bit.ly/3uzykES
На попередньому етапі журі конкурсу було обрано та рекомендовано до фіналу 29 проєктів з поданих 98.

Шкільний стартап “Друге життя сміття в мистецтві” за підсумками електронного голосування посіла III місце в загальному рейтингу і I – в номінації “ЕКОЛОГІЯ”.
Представлення проекту
в номінації “Екологія”
I вікова категорія
“Друге життя відходів у творчості”
команди “Дракон Марс з планети Плутон”:
Дракон – Гілунг Еліна, Плутон – Винник Софія, Марс – Сизоненко Марина,
учениці 5-Б класу ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва.
Керівник проекту – Наталія Веселицька.
Координатор проекту – Ірина Джуваго.
Особлива подяка батькам, які допомагали учасницям відзняти свої частини ролика.

Від сміття – до мистецтва!

Пишемо найприємніший пост, який тільки можна собі уявити, – пост вдячності всім, хто приєднався і проголосував за велику роботу, яка дійсно актуальна в суспільстві: перетворення сміття на мистецтво.
ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ УЧАСНИКАМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ: ВЧИТЕЛЯМ, УЧНЯМ, ЇХ БАТЬКАМ!!!
НАШІМ ПАРТНЕРАМ, ДРУЗЯМ, ЗНАЙОМИМ, СУСІДАМ, РОДИНАМ!
Завдяки цій підтримці наш шкільний стартап “Друге життя сміття в мистецтві” за підсумками електронного голосування посіла III місце в загальному рейтингу і I – в номінації “ЕКОЛОГІЯ”.
Окрема подяка вчителю біології Марії Адамівні Шафран за пропозицію і переадресацію вже готовому проекту, який чекав свого зоряного часу, адміністрації школи за підтримку і довіру, особливо на перших кроках.
Два роки тому нас не підтримали на поданні гранту як мистецтво, нам відмовили в напрямку здоров’я, але напрямок “сміття” виявився найактуальнішим!

Сторінка
про проект
“Друге життя відходів у творчості”

Є бажання розповіти подробиці голосування. Воно тривало на протязі однієї доби: з 15.30 – 9 квітня – до 15.30 – 10 квітня. Активно взялися за організаційну роботу керівники і вчителі нашої школи: проголосували самі, підключили батьків, дітей. Активно попрацював дитячий учнівський актив: голова учнівського самоврядування Павло Заскока (представник 10-А класу), Каріна Корєнєва (представниця 6-Б класу).
У нас невелика школа, тому ми звернулися за підтримкою.

Нас підтримали наші постійні партнери:
ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ЖІНОК ЗА МИР В УСЬОМУ СВІТІ” (голова правління Тетяна Коцеба). Особлива подяка Наталії Ільїній та її родині, координатору проектів цієї організації – Регіні Гаріфуліній і її родині.
Дякуємо головному редакторові Всеукраїнської газети “Справи сімейні” Михайлу Вікторовичу Ільїну за голос в захист проекту та інформаційну його підтримку.
Представницям Раді Військових священиків ДУКУЄЦ пані Басі Володарській і пані Людмилі Демченко, їх друзям та знайомим.
ГО “Київський міський центр гуманної педагогіки” (голова центру Володимир Павлов).
Танцювальній студії BigSize Dance (засновник і керівник Дарина Головко).
Колегам-педагогам напрямку мистецтва Шевченківського району міста Києва за підтримку. Особливо Людмилі Сіріковій, завучу з навчально-виховної роботи школи №25 Шевченківського району міста Києва.
Вдячні Анжеліці Медведевій, доценту кафедри технології і організації ресторанного господарства Національного торгівельно-економічного університету міста Києва та іншим викладачам і студентам цього учбового закладу за небайдужість.
Дякуємо співробітника Інституту фізіології рослин і генетики НАН України за участь і допомогу в голосуванні!
Активно нас підтримала менеджер з продажу Львіського Маєтку Інга Нєстірєнко, ми звернулися з проханням про підтримку через групу в Вайбері до сусідів маєтку, і вони теж голосували.
Велика вдячні за підтримку нашим друзям, знайомим Києва, Краматорська, Нью-Йорка, Єкатеринбурга.
Голосувала творча інтелегенція: художники, музиканти, поети. Очолив голосування художник Юрій Дрюченко, голова художнього напрямку Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”, художниця Олена Сазонова зі своїми вихованцями, художниця Надія Сердюк зі свою родиною, член журі художнього напрямку Всеукраїнського мистецького фестивалю “Україна – країна Здійснення Мрій”, художник-флорист Олена Підмогильна (Краматорськ), поет Тетяна Левицька, родина Коробанів Руслан і Ольга та інші яскраві особистості.
Окрема велика подяка організаторам фестивалю стартапів ClassIDEA 2021 Євгенії Мороз і всім членам журі, які чудово провели заняття в школі стартапів і підготували учасників до виконання головного завдання – презентаційного ролика проекту. Особлива подяка члену журі Артему Гончаренко за чутке реагування на запроси стартапівців.
Нам дуже сподобався ваш фестиваль!

1 комент. к “Пост вдячності”


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.