Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Святкові побажання від педагогічного колективу ЗЗСО №138 м. Київ випускникам 2019-2020 н.р.

Святкові побажання від педагогічного колективу ЗЗСО №138 м. Київ випускникам 2019-2020 н.р.

Адаменко Оксана Володимирівна:

Щиро вітаю учнів, вчителів, батьків
зі святом останнього дзвоника!


Це свято символізує прощання зі школою.
Сьогодні вперше за мою педагогічну діяльність відлунав дзвоник-онлайн!
Для багатьох школярів він сповіщає перехід до наступного класу, успішне подолання чергової сходинки в шкільному житті.

Цей навчальний рік для нас був непростим: з березня місяця ми працювали в режимі-онлайн з усіма учасниками освітнього процесу; школа втратила свої межі – вона увійшла у кожну домівку.
Я надзвичайно вдячна всім за якісну роботу.

Сьогодні хвилюючі почуття переповнюють першокласників, наймолодших наших школярів. Вони опанували першу сходинку на шляху пізнання Нової української школи.

Дорогі діти!
Попереду канікули. Бажаю Вам чудового відпочинку з яскравими враженнями, набратися духовних і фізичних сил.

Дорогі випускники!
Для Вас цей дзвоник справді є останнім у шкільному житті. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у доросле самостійне життя.
Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями та здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!
Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх Ваших мрій!

Шановні колеги, батьки!
Дякую за те, що Ви вкладаєте у своїх вихованців душу, серце, знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагаєте пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою                                                              Оксана АДАМЕНКО

Останній дзвоник
2018-2019 навчального року

Власенко Оксана Миколаївна:

Дорогі наші випускники, передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя -дорослого життя. Від сьогодні вам молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобуаати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними і добрими людьми.
Бажаю вам знайти власну життєві стежину. Щастя вам і удачі! У добру путь!

Перевознікова Наталія Іванівна:

Любі діти, шановні батьки,любі,дорогі,шановні вчителі!Сьогодні в душі кожного з нас лунає останній дзвоник. Ми пригадуємо те, що зв‘язує нас та об‘єднує в одну шкільну родину. Маю надію, що випускники згодом оцінять те піклування, яке у школі їм здавалося нав‘язливим,а батьки оцінять те,чому навчилися їх діти, та щоденну працю і піклування вчителів про дітей. Було різне, але плекаймо добре і вічне у нашій пам‘яті!Нехай добро і любов перемагають завжди! Вперед до здійснення Мрій!

Господарчук Валентина Іванівна:

Любі діти – випускники 2019-2020 навчального року ЗЗСО 138 м. Києва! Так трапилось, що не тільки ви, але всі цьогорічні випускники святкують Останній Дзвоник не традиційно, не в стінах рідної школи, а в стінах рідних домівок. Але, давайте уявимо, що ми всі- ви, батьки, вчителі, ваші друзі, знайомі зібрались в нашій затишній актовій залі…Лунає музика і ви, такі гарні і вже зовсім дорослі під гучні оплески всіх нас, заходите парами в зал… І розпочинається гучне, але й трохи сумне свято- свято прощання зі школою, прощання з дитинством! І ми всі вас вітаємо, вітаємо щиро- щиро, сиплемо масу сердечних побажань, бо ми вас любимо! То ж прийміть від нас ці найкращі вітання і побажання! І вони обовязково збудуться! Будьте щасливі!

МОЇМ КОЛЕГАМ
Ну що ж, мої колеги-вчителі,
Присядем, як годиться, на доріжку.
Ми — ті, що світло сіємо в імлі,
Даємо все, отримуємо — трішки…
Вчимо і від життя берем урок —
Не із книжок знайоме слово “ стреси “…
Ми просто тихо творимо добро,
І хай не в нас палаци й ”мерседеси “…
Нехай… До цього звикли ми давно —
Без пафосу нову епоху вершим.
Магічно прозвучить шкільний дзвінок —
І в клас зайдемо знов, немов уперше! Вітаю Вас з Останнім Дзвоником!

Джуваго Ірина Леонідівна:

Дорогі діти!
Три роки тому дівчата 9-х класів написали свою версію пісні “Дерево”.
Вони дуже хотіли, щоб ця пісня стала дороговказною для випускників школи того року. Мені здається, що цю пісню вони створили для себе.
Бажаємо випускникам цього року щасливої життєвої дороги! Нехай ця пісня допоможе вам!

Рижевська Тетяна Олексіївна:

Милі діти, сьогодні у вас перший серйозний ювілей – закінчення школи. Протягом цих шкільних років траплялися і промахи, проте вдач було набагато більше! Нехай і в подальшій вашій долі число приємних моментів тільки збільшується, а біди обходять стороною. Бажаємо вам втілення заповітних бажань і успішного вибору професії. Нехай ваше життя буде настільки ж яскравим, як і цей випускний!

Полтавська Марина Дмитрівна:

Привітання з закінченням 2019-2020 навчального року
від класного керівника 2-А класу Марини Дмитрівни Полтавської.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.