Вы просматриваете: Главная > Всеукраїнський мистецький фестиваль "Україна – країна Здійснення Мрій", Гурток Ліплення, Гурток Мистецтво і дизайн, Добрі справи, Життя школи, Конкурси, Новини від партнерів, План-звіт педагога-організатора, Проект "Сад Любові та Радості України - країни Здійснення Мрій" > Урочисте відкриття Всеукраїнського мистецького Фестивалю-конкурсу “Україна – країна Здійснення Мрій”: “Щедрий Миколай-2021”

Урочисте відкриття Всеукраїнського мистецького Фестивалю-конкурсу “Україна – країна Здійснення Мрій”: “Щедрий Миколай-2021”

22 грудня 2021 року відбулося Урочисте відкриття Всеукраїнського Фестивалю-конкурсу «Україна – країна Здійснення Мрій»: Щедрий Миколай-2021». Цей фестиваль щороку проводиться двічі на рік: в першій раз з 19 грудня по 19 лютого і на весні напередодні свята Великодня протягом місяця.

З Днем Святого Миколаю
Від душі я вас вітаю,
Миру, радості, достатку
Всій родині побажаю.
Принесе хай Миколайчик
Торбу вам велику щастя,
І прожене хай із дому
Всі проблеми та напасті.

Автор проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» – Наталія Веселицька, педагог-організатор ЗЗСО № 138 Шевченківського району міста Києва. Координатор проєкту – Ірина Джуваго, учитель музики ЗЗСО № 138 Шевченківського району міста Києва. Голова журі художнього напрямку – Юрій Дрюченко, голова Асоціації художників-чорнобильців членів НСХУ.

Партнери проєкту:

  1. ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва (директор Оксана Адаменко).
  2. ГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» (голова Тетяна Коцеба).
  3. ГО «Київський обласний центр «Гуманної педагогіки» (голова Володимир Павлов).
  4. «Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», відокремлений підрозділ ГО «Київський обласний центр «Гуманної педагогіки».
  5. Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

Інформаційні спонсори проєкту:

  1. Шкільний сайт ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва: www.school138kiev.masterdesant.com.
  2. Сайт проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій»: www.slir.masterdesant.com.
  3. Видавничий дім Всеукраїнська газета «Справи сімейні» (головний редактор Михаїл Ільїн, контент-редактор газети Олександр Тимофєєв): www.familytimes.com.ua.
  4. ЦБС Голосіївського району міста Києва: www.clsg.ho.ua.
  5. Національна спілка журналістів України Київська організація: www.ksjnsju.com.ua

Про створення новорічних роликів глядачам розповіли Дубина Ілля і Данило Охрімчук. Чекаємо окремої творчої зустрічі! Молодці, хлопці! З задоволенням з вами поспілкуємось і зробимо прем’єру ваших фільмів. Їх фільми відмічені новорічними подарунками: Ілля отримав бажаний джойстик нового покоління для гри на телефоні і телевізорі, а Данило – внесок в майбутній комп’ютер. Благодійниками стали: ГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» (голова Коцеба Тетяна Юріївна) і Мирослава Кльонова, письменниця, яка зараз мешкає в Сполучених штатах Америки. Це так чудово, коли творчість, особливо, дитяча, має підтримку!

В 2021 році Фестиваль-конкурс триває з 22 грудня 2021 року до 22 лютого 2022 року. Відбувається двох форматах: он-лайн форматі – на інтернет-ресурсах: сайті проєкту – www.slir.masterdesant.com; сайті шкільному сайті – www.school138kiev.masterdesant.com і на сайтах партнерів: Всеукраїнської газети «Справи сімейні» – www.familytimes.com.ua; ЦБС Голосіївського району міста Києва – www.clsg.ho.ua; і в шкільній арт-галереї «Місто майстрів країни Здійснення Мрій».
Фестиваль-конкурс пройде, як творчі бесіди-зустрічі з дітьми – творчими особистостями і колективами, а також, майстер-класами. Графік проведення надамо додатково.

На урочистому відкритті завдяки платформі ЗУМ діти, його учасники, познайомились з віршом-ключем входу до казки, розповіли його всі разом:

Країна Небувалих, звірів Небувалих
Бажає тобі щастя і радості сповна.
Вона в нас на долоньці —
В маленьких сина й доньки.
Хай Радості й Любові
Бринить в душі струна.
(Переклад укр. Анжеліки Андрієвської).

Побачили перше видання «Пригоди малюка дракончика Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів» і книгу «Родовід Ластиків», де крім першого оповідання, ще є друге і треттє – Ластик-дід, Ластунчик-син, Ерейзер-онук двома мовами – українською і англійською.

Фотозйомка Дубини Іллі, 7-А.
Натисніть на малюнок – перейдете на сторінку Іллі.

Наталія Веселицька запросила учасників у казку:

Я всіх в країну сонячну
нечуваних доріг
Запрошую з собою —
знайдем до неї вхід!

У цій країні справжнє все.
Є навіть океан!
Життя відображається,
а Доль-гора — як храм!

Я знаю, що трапляються
в ній дивнії історії —
Герої сьогодення
відтворюють теорії.

Давай візьмемо участь
в житті їх щогодинному.
Долоньки приготуйте —
і пройде час хвилинкою!

А який фестиваль без головної пісні?! Знайомтесь! Це наш фестивальний гімн! Музика Світлани Потери, оригінал російською і переклад англійською Тамари Абраменкової, переклад українською Наталії Веселицької та Ірини Джуваго.

1. Лунає дивний дзвоник у Садочку.
Наш Янгол прилетів до нас з гори.
Говорить він, що Радість в світі – вічна.
Здійсняться ваші Мрії на Землі.

2. Зібрались разом ми, щоб наша Радість
Захопленням наповнила серця.
Чудовими яскравими, зірками
Відкриєм світлий шлях у Майбуття!

3. Сад Радості вирощує Майбутнє,
Злилися звуки ліри в унісон –
Серця злилися в радісній Надії,
Створили пісню – Щастя колесо.

4. Знов Мудрості пульсар лунає чітко,
Даруя Серцю творчості політ.
З’єднала Землю з Небом наша Пісня –
Дитячий спів натхненно славить мить!

Виставка
“Сад Любові та Радості”
у військовому госпіталі
(м. Ірпень, 2014 рік)

Про створення новорічних роликів глядачам розповіли Дубина Ілля і Данило Охрімчук. Чекаємо окремої творчої зустрічі! Молодці, хлопці! З задоволенням з вами поспілкуємось і зробимо прем’єру ваших фільмів. Їх фільми відмічені новорічними подарунками: Ілля отримав бажаний джойстик нового покоління для гри на телефоні і телевізорі, а Данило – внесок в майбутній комп’ютер. Благодійниками стали: ГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» (голова Коцеба Тетяна Юріївна) і Мирослава Кльонова, письменниця, яка зараз мешкає в Сполучених штатах Америки. Це так чудово, коли творчість, особливо, дитяча, має підтримку!

Відгук Тамари Абраменкової (м. Краматорськ), автора казки про Ерейзера і Рабу.

Відбулася прем’єра новорічної казки, яка надійшла із міста Краматорська «Викрадені подарунки». Постановку створили учні Опорного загальної середньої освіти імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області.

Чекаємо нових нагород і нових лауреатів, дипломантів і учасників!
З виставкою творів учасників Фестивалю-конкурсу можна познайомитися за адресою:

Виставка
“Зима в країні
Здійснення Мрій”

 Наш фестиваль-конкурс – Міст Єднання «Київ – Донбас» в дії!

Нове покоління дітей знайомиться і бере участь в нашому фестивалі-конкурсі, заснованому ще в 2011 році та відомому тоді під назвою «Моя країна Небувалих звірів». На початку свого існування він проходив на ВДНГ України, “Шоколадному будинку”, “Українському фонді культури ім. Бориса Олійника” та інших експо-центрах Києва. Основою для створення фестивалю стала дитяча книга Наталії Веселицької «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів».

З 2016 року наш фестиваль отримав назву «Україна – Країна Здійснення Мрій». Мрії треба ЗДІЙСНЯТИ, тобто – ДІЯТИ за чітким і зрозумілим планом в просторі і часі. З 2016-2018 рік ми проводили заходи фестивалю разом з Національним літературним музеєм України в 3-х номінаціях: художній, літературній, музичній. Ми вдячні всім нашим партнерам за плідну і багаторічну співпрацю. З фестивальною виставкою робіт наших учнів ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва і партнерів ми побували на різних виставкових залах Києва, Київської області, постійно експонували свої виставки через інтернет, проводили майстер-класи.

Першим завданням проєкту була “Квітка РОДУ”, яку зробили учні початкових класів ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва. Народилась серія роликів, які розповіли про радість, яку відчули учні, створюючі свої квітки РОДУ. Пройшло 6 плодючих років. Ці діти зараз у 8,9 10 класах відповдно. Батьки! Впізнайте своїх дітей. Учителя! Впізнайте своїх учнів! Один з роликів наводимо зараз:

Фестивальна виставка “Щедрий Миколай-2018”.
Наталія Веселицька, автор проєкту
“Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій”
і Юрій Дрюченко, голова художнього напрямку Фестивалю-конкурсу
“Україна – країна Здійснення Мрій”.

В 2018 році ми урочисто відкрили свою шкільну арт-галерею «Місто майстрів країни Здійснення Мрій» і разом з партнерами за піклуванням адміністрації школи, особливо директора Оксани Адаменко, проводили наші фестивалі разом з партнерами в стінах рідної школи.

В часи втручання Covid-19 фестивалі-конкурсі традиційно стають дистанційними через ЗУМ, можливо, задіємо Ютьюб.

Ми з вами не прощаємось
І зустріч дуже скоро.
Ми разом посміхаємось –
Чекай нас в гості знову!

Дивись свої долоньки!
Заглянь до нас в віконце!
Поглянь: ми знову разом!
Хай завжди гріє сонце!

Країна Небувалих, друзів Небувалих
Бажає тобі щастя і радості сповна.
Вона в нас на долоньці –
В маленьких сина й донці.
Хай Радості й Любові
Бринить в душі струна.

Наталія Веселицька
автор проєкту «Сад Любові та Радості України –
країни Здійснення Мрій»,
педагог-організатор ЗЗСО №138,
керівник мистецької студії «Краплинки»
Шевченківського району міста Києва,
членкіня Національної спілки журналістів України


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.