Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Європейські цінності у єдності та дружбі

Європейські цінності у єдності та дружбі

Європа – дивовижний континент з багатою історією. Століттями Європа була роз’єднана через постійні війни та протиріччя. Але вже більше 50 років 28 країн Європи об’єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей в Європейський Союз, співпрацюють одна з одною, живуть у єдності та дружбі для того, щоб зробити світ кращим – досягати стабільності, миру та процвітання.
У 1985 році «Оду до Радості» – музика фіналу Дев’ятої симфонії Людвига ван Бетховена – схвалили Рада ЄС, а також голови держав і урядів як офіційний Гімн Європейського Союзу. Вона не покликана замінити національні гімни держав-членів Євросоюзу, але символізує спільність цінностей, які ці держави розділяють, їхню єдність у різноманітті.
Європарламент схвалив заявку України на вступ в ЄС.

Гімн Євросоюзу

Ти ведеш в Елізіум –
Радість, ясна іскра Божа,
На небесну зірку схожа,
Освяти наш Соціум.

Твоя Магія чарівна
Об’єднає всіх Людей.
Всі Шляхетні, Вільні, Рівні
Під крилом твоїх ідей.

Кого Доля наділила
Другом вірним, хто Сам друг,
Кого Жінка полюбила –
Всяк хай йде до Нас у круг.

Так той, хто живе з Душею:
Тому рада вся Земля!
В кого ж серденько з іржею –
Гурт не твій – йди звідсіля!

Прапор Євросоюзу

На прапорі ЄС – коло з 12 золотих зірок на блакитному тлі. Це є символом єдності та ідентичності народів Європи. Коло означає солідарність та гармонію, а зірки – абсолютну досконалість, і в ніякому разі не число держав – членів Євросоюзу. Економічний і політичний союз об’єднує 27 незалежних держав-членів, що розташовані в Європі.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.