Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Інклюзивне навчання в освітньому середовищі

Інклюзивне навчання в освітньому середовищі

Сьогодні вібдувся навчальний семінар з основних питань інклюзивного навчання в освітньому середовищі, який проводила спеціаліст Інклюзивного Ресурсного Центру (ІРЦ) №10 Шевченківського району Інна Трегубова.

Питання інклюзивного освітнього середовища і учнів з інклюзією реальні та гострі, коли це не абстрактні поняття, а конкретні люди – діти та батьки. Тому учасники семінару зацікавлено обговорювали гострі питання, які виникають у педагогічного колективу під час роботи з дітьми, у яких є особливі потреби, та їх батьками. Розмова відбулася конкретна, відверта, професійна, з подальшим бажанням мати практичні варіанти рішення тих чи інших реальних ситуацій, які складні в подоланні, але їх вирішення вкрай необхідне.
Розмова йшла про організацію інклюзивного навчання у школі, роботу команд психолого-педагогічного супроводу, проведення корекційно-розвиткових занять, визначення шляхів співпраці у створенні комфортного освітнього середовища у навчальному закладі для дітей з особливими потребами.
Наталія Іванівна Перевознікова, завуч з навчально-виховної роботи, розповіла про ситуацію в нашій школі з цим питанням і про ресурсну кімнату для учнів з інклюзією, яка оснащена всім необхідним обладнанням, сучасними меблями, дидактичним ігровим матеріалом. Розпис на стінах кабіну створює позитивну, доброзичливу атмосферу і настроює на дружнє, довірливе спілкування вчителя і учня.

“Корабель Мрій”. Фрагмент розпису ресурсної кімнати. Веселицька Н.В. і Джуваго І.Л.


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.