Вы просматриваете: Главная > Життя школи > На порозі здійснення Мрій

На порозі здійснення Мрій

Святкова подія щойно розпочнеться!

Директор школи Оксана Адаменко привітала випускників, батьків і колег:

Дорогі випускники, батьки, колеги!

У цей прекрасний червневий день нашу шкільну родину об’єднало свято, яке поєднує біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.  Це день закінчення школи!
Позаду всі уроки в різних форматах та перерви, пильне око вчителів, романтика першого кохання, шкільні злети та падіння. Ось і прийшов час, коли єдина для нашої школи стежина, якою прямували наші випускники протягом свого навчання, розійдеться у різні напрямки.
Дорогі діти, уже вранці зійде сонце для Вас по-новому. Ви робите крок у доросле життя, яке готує для Вас чимало несподіванок та випробувань. Перед Вами відкриються тисячі доріг, але кожен з Вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що Ви є випускниками нашої школи.
Згадуйте словом вдячності своїх учителів, які віддали Вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях.
Успіхи наших дітей неможливі без підтримки батьків. Дякую Вам, шановні батьки, за турботу про своїх дітей, за розуміння проблем школи та допомогу.
Дорогі випускники, шановні батьки! Дозвольте тепло і сердечно привітати Вас із святом – вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.
В добру путь! Бажаю Вам успіхів завжди і в усіх справах, хай щасливим буде для Вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Здоров’я, наснаги, щасливої та щедрої долі у житті Вам, дорогі випускники.

З любов’ю                                       Оксана АДАМЕНКО

Прощання зі школою для випускників завжди сумна і радісна подія одночасно.
Для наших випускників 2021 року це не є винятком.
Випускники цього року – особистості творчі, креативні, знають, чим мають займатися у житті, визначилися з життєвими цінностями.
Випускний це довів. В першу чергу це так тому, що їхня класна мати Ольга Сушко не тільки має багатий досвід класного керівника, але й сама є яскравою творчою особистистю.
Цей випуск – гордість адміністрації школи, всього педагогічного колективу і радість для батьків, які вже всі в майбутньому своїх дітей.
В щасливу путь, випускники 2021 року! Мирного, щасливого, продуктивного життя!

Випускний виявився творчим заходом, на якому змогли себе проявити всі учасники – випускники, вчителі, батьки. Представляємо вашій увазі різноманітну фотогалерею, яка допоможе нам опинитися в атмосфері шкільного свята.

Гімн України

Вибір життєвих цінностей

Творчі номери

Вручення нагород і атестатів

Нагородження батьків

Вручення подяк, торту і квітів вчителям

Пам’ятні фото


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.