Вы просматриваете: Главная > Життя школи >

Шановні учні, учителі, батьки!

На жаль, освітній процес у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів N138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району м.Києва призупинено у зв’язку з уведенням воєнного стану на території України.
Щиро дякуємо всім батькам, колегам, дітям за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

✅Відповідно до Наказу № 31 від 25.02.2022 р. та Листа від 10 березня 2022 року №063-1145 Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) повідомляємо, що з понеділка 14 березня 2022 року неможливо відновити освітній процес у столиці.
Разом з тим, адміністрація звертається до Вас із проханням повідомити класних керівників про можливість доступу до інтернету, що дасть вам змогу користуватися такими електронними ресурсами:
📍Всеукраїнська школа онлайн ( https://lms. e-school. net. ua)
📍Навчальна платформа дистанційної школи “Оптіма” ( https://mon.gov.ua/ua/news/bezplatne-navchannya-u-shkoki-optima-1-11klasi)
📍Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі “Дистанційне навчання” ( https://don.kyivcity.gov.ua /content/dystanciyne-navchannya-resursy. html)
📍Всеукраїнський розклад онлайн- школи https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad
✅Учні, які були змушені тимчасово змінити місце проживання, за заявою одного з батьків можуть бути переведені на екстернатну, сімейну форми навчання або долучитися до навчання у закладах освіти за місцем тимчасового перебування.
✅Після завершення воєнного стану ми надолужимо пропущений матеріал. Для цього будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.
✅ Якщо ви перебуваєте на територіі України у безпеці та можете тимчасово оформити дитину на навчання до однієї зі шкіл України, просимо повідомити про це через класного керівника (вкажіть назву закладу освіти та місце знаходження закладу освіти).
✅Учні, які завершують здобуття початкової та базової середньої освіти у 2021 /2022 навчальному році, звільнені від проходження державної підсумкової атестації.
✅Для випускників 11 класів відпрацьовуються зміни щодо вступу до закладів вищої освіти Міністерством освіти і науки України.
✅Про завершення 2021/2022 навчального року, оцінювання та видачу документів про освіту вас буде поінформовано додатково.
📌Разом із тим, колектив нашої школи готовий розпочати дистанційно комунікацію, спілкування, освітню діяльність тощо із учнями шляхом:

  1. Розміщення матеріалів та завдань у Google classroom;
  2. Групове та індивідуальне спілкування у Viber;
  3. Проведення зустрічей класних керівників та вчителів з учнями на платформі ZOOM ;
  4. Групове та індивідуальне спілкування у чаті чи відео-конференція у Skype;
  5. Письмові повідомлення у будь-якому мессенджері та за допомогою електронної пошти.

Разом ми вистоїмо та переможемо!
СЛАВА УКРАЇНІ!


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.