Вы просматриваете: Главная > Всесвітній день доброти, Життя школи > 18 листопада – Всесвітній день доброти

18 листопада – Всесвітній день доброти

Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху “За доброту”, що виник в Японії у 1997 році. Датою для нього був обраний день відкриття у 1998 році в Токіо I-ї конференції Всесвітнього руху доброти. Офіційно Всесвітній день доброти був заснований у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на III конференції Руху доброти.
Всесвітній день доброти – це свято дії, тому й заходи, приурочені до цього пам’ятного дня, завжди спрямовані на допомогу нужденним людям. Воно має надихати людей на добрі вчинки і сприяти за допомогою їх поліпшенню життя в світі.
УНІАН зібрав найкращі привітання, яскраві листівки та картинки з нагоди Всесвітнього дня доброти.

Шановні учні, вчителі, батьки!
Всесвітній день доброти не тільки 18 листопада за календарем,
або вчора, а кожного дня!
Давайте допоможемо хлопцю!
У вас є ШАНС
дійсно бути мелосердними до бліжнього!

Допоможемо
Артему!

Сьогодні Щедрий Вівторок. І якось дуже співпало з запитом на допомогу для одного конкретного хлопця з інвалідністю, якому вже за три дні будуть робити операцію на м’язах ніг. Що в перспективі? Хлопець має заходити, не зразу звісно, спочатку пару місяців в гіпсах, потім розробка, потім реабілітація, але шанс є і він значний. Назараз Артему 15 років, він навчається в 9 класі і мама носить його на руках. Ну це ж не діло, хлопець вже дорослий і повинен вчитися вправлятися з цим життям самостійно, крім того в перспективі є навчання в університеті. Сама операція безкоштовна, потрібно зібрати кошти на набір для міоневротизації, рахунок виставили на 15000 грн. Сім’ю знаю особисто, вони є учасниками соціального проекту Особливі, сім’я точно малозабезпечена, мама виховує двох неповнолітніх дітей самотужки, у Артема ДЦП. При вирішенні проблематики я завжди питаю, що вже зробили. За матеріальною допомогою зверталися до депутата місцевої влади, фондів – результату не має, а операція вже ось вона в п’ятницю, 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю. Власних грошей зібрали 7000 грн, далі або шукати допомогу, або брати кредит, який треба потім віддавати, а це знову витягати гроші з бюджету сім’ї, а він у них базується в основному на виплатах для дитини з інвалідністю і аліментах, кажу так впевнено, тому що особисто проводила фінансову консультацію для сім’ї. Прошу давайте допоможемо і зробимо перепост. Саме сьогодні багато людей і організацій віддають свої благодійні кошти на різні грандіозні проекти. У він нас все просто. Є АРТЕМ І ВІН ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. 8000 грн залишкова сума на операцію по відновленню рухових можливостей дитини з ДЦП Мама просила не виставляти документи, контакти і рахунки в мережі, всю інформацію надам особисто, з сім’єю познайомлю, прошу пишіть в коментарі, або приват. Знаю що запитання буде, залишу карту в першому коментарі. Давайте будемо щедрими.

Вікторія Панасюк
Соціальний проект “Особливі”

Відповідь на прохання допомогти Артему поступила від двох родин учнів одразу. Гроші були переслані хлопцю від сімей Вялкових і Луговик із 8-А класу. Дякуємо за допомогу! Це так було важливо і для Артема, і для всіх нас – ми усвідомлюємо, що є небайдужі люди, які приходять на допомогу, коли це потрібно іншій людині. Батьки показали своїм дітям гарний приклад милосердя і позитивно вплинули на оточення.

До Всесвітнього дня доброти
долучилися учні 1-Б класу.
До Всесвітнього дня доброти долучилися
вихованці мистецької студії “Краплинки”
(гурток ліплення) – учні 1-2 класів.

Всесвітній день доброти –
вірші та листівки

У день Всесвітній доброти,
Від щирого серця вам побажаю
Якомога більше теплоти,
І щастя вам без краю.

Не бійтеся віддавати
Добро і радість близьким,
І нехай прибуде благодать,
А життя за все дякує надлишком!

“Твори добро для братів наших менших”.
Акція учнів 1-А класу ЗЗСО138 у рамках тижня Доброти
“Твори добро для братів наших менших”.
Акція учнів 4-А класу ЗЗСО138 у рамках тижня Доброти

Метки:


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.