Вы просматриваете: Главная > Життя школи > Випускний-2022

Випускний-2022

Сьогодні в наших дорогих учнів 11-их класів, особливий день – сьогодні ВИПУСКНИЙ!!! 💙💛🎈🎈🎈🎉💝🎁
Свято прощання зі школою. Важко назвати такий стан речей святом. Ми не можемо обійнятися, сфотографуватися на фоні школи, але ми зараз з вами разом. Разом думками з вірою в майбутнє!
Хтось з вас на сусідній вулиці, хтось в іншій області, хтось в іншій країні, так сталося… Але незважаючи на все, ми ВАС вітаємо з закінченням школи та отриманням Свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти !!!
Ви – СУПЕРГЕРОЇ, дорогі діти! Ви добре закінчили школу, маєте хороші результати навчальних досягнень. Ми ВАС обіймаємо на відстані і чекаємо…. Чекаємо на зустріч в школі, чекаємо в наших вищих навчальних закладах, адже ВАМ жити в новій Україні, яка буде після ПЕРЕМОГИ, бо ВИ – майбутнє України!
Тримайтеся, вірте в добре, світле, радісне майбутнє. Незабутніх ВАМ вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій, мирного неба і всього найкращого, дорогі наші випусники 2022 року!
Щиро вітаємо вас, наші ВИПУСКНИКИ!
Разом до мрії! Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!!!🙏💙💛🎈🎈🎈🎈🎈
З повагою, адміністрація школи та вчителі!!!

Колеги

Шановні колеги! Ви всі- великі МОЛОДЦІ! По при всі обставини, які склалися, ви зуміли організувати таке чудове онлайн випускне свято! Було дуже по сімейному тепло, привітно, щиро! Зі святом! Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям слава! 🙏💙💛🇺🇦❤️

Всіх вітаю з ВИПУСКОМ-2022.Він обов’язково увійде в історію нашої школи-це випуск воєнного часу. Все щиро і зворушливо. Дякую! 💙💛


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.