Вы просматриваете: Главная > Життя школи > 3 день. 30 листопада 2022 року. Всеукраїнський партнерський фестиваль “СКОВОРОДИНСЬКЕ КОЛО”

3 день. 30 листопада 2022 року. Всеукраїнський партнерський фестиваль “СКОВОРОДИНСЬКЕ КОЛО”

Сковорода – філософ-мандрівник
Сковорода – чарівник і мрійник
Сковорода навчив, що значить щастя,
створив вчення про людську сродну працю.
Наш видатний, славетний українець,
митець від Бога знав мистецтво слова.
Він батько наш і син свого Народу!
Зоя Лівинська

Всеукраїнський партнерський фестиваль “СКОВОРОДИНСЬКЕ КОЛО”. 3 день, 30 листопада.
Наталія Веселицька, одна із засновниць фестивалю “СКОВОРОДИНСЬКЕ КОЛО”, педагог-організатор ЗЗСО #138 Шевченківського району міст Києва, автор проєкту “МІСТ ЄДНАННЯ” , в рамках якого діє фестиваль, відкрила 3-й день заходів.
Зоя Лівинська, співзасновниця фестивалю, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури привітала присутніх власним віршем, присвяченим українському філософу і просвітителю Григорію СКОВОРОДІ та побажала присутнім наснаги, гарного настрою і цікавої зустрічі.
Сьогодні з нами на зв’язку було видавництво “ДНІПРО” – найстаріше видавництво в місті Києві, якому більше 100 років. З учнями і дорослими із шкіл: Шевченківського району – 138 і Оболонського – 232 – спілкувалась легенда українського книговидавництва, беззмінний все 20 років керівник творчих проєктів Лідія ВАКУЛЕНКО, яка розшукала і розшукує цікавих авторів і видає їх твори: історичні дослідження, нариси та інші варіанти прози, а також, вірші та дитячу літературу.
Сьогодні вона зосередила увагу на творчості відомого письменника сучасності – Олександра БАКУМЕНКА, члена Національної спілки письменників України. Декілька років він займав посаду Голови правління Українського фонду культури ім. Бориса Олійника. Борис ОЛІЙНИК – стовп української літератури, який і благословив пана Олександра продовжити його справу на чолі української культури.
Лідія ВАКУЛЕНКО розповіла, що саме в 2022 році видавництво видало чотири книги Олександра ДАНИЛОВИЧА, Голови Фонду культури ім. Бориса Олійника, академіка, письменника, публіциста, за сумісництвом автора видавництва “Дніпро”: “Сонячний зайчик”, “Філософ щастя”, “Лікар медсанбату”, “Війна єднання”.
Щойно письменник відмітив ювілей.
Бажаємо Олександру Даниловичу творчих нових здобутків, здоров’я, теплоти від близьких і довгих років.
А видавництву “ДНІПРО” нових сучасних авторів, видання цікавих творів і плідної нової сотні років творчості!
Активність у спілкуванні проявив Артем МОВСЕСЯН, учень 9-А класу, якому випало в цьому році зиграти роль, детально познайомитися з біографією Григорія СКОВОРОДИ і відчути його філософію щастя.
Оксана АДАМЕНКО, директор ЗЗСО #138 Шевченківського району міста Києва, співзасновник фестивалю подякувала всім гостям – і виступаючим, і слухачам за тепло коло, в яке втретє нас об’єднав Григорій СКОВОРОДА!
Будьмо! Все буде УКРАЇНА!


Залишити відгук

Щоб залишати коментарі, вам необхідно войти.